You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY

Zgodnie z ustawą o prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014, Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na  przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Zwrot przedmiotu  przez Konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie,nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia,podobnie jak zwrot środków przez sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu lub dostarczenia ,przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego,które zdarzenie nastąpi wcześniej.Umowa jest uważana za niezawartą ,a Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru,cech i funkcjonalności rzeczy.

Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny Produktu oraz kosztów wysyłki produktu do Kupującego nie później niż w terminie  14 dni.

Koszt wysyłki  zwracanego Produktu ponosi Kupujący.

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu  takiego samego sposobu zapłaty,jakiego użył  Kupujący.W przypadku gdy Kupujący wybrał inny niż najtańszy zwykły sposób przesyłki dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę.Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Zwroty Produktów wysłane na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE.